Ліцей "Політ"

     Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії 

Новини ліцею

02.10.2023

29 вересня, напередодні Дня працівників і працівниць освіти, у Маріїнському палаці в Києві відбулася урочиста зустріч Президента України Володимира Зеленського Офіс Президента України з українськими освітянами!

Вітаємо народного вчителя України, нашого улюбленого викладача інформатики МЕЛЬНИКА Валентина Івановича з почесною нагородою - Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня! Невтомна праця нашого колеги дійсна варта цього високого визнання! Нехай усе, чому ви, Валентине Івановичу, навчаєте своїх учнів і учениць, проростає зерном вдячності та плідним урожаєм успіху!

Наші нагороди - для нашої України!


Вітаємо нашого наукового керівника , кандидата філологічних наук , методиста коледжу Кулікову Тетяну Василівну Тетяна Кулікова-Деркач з відзначенням Подякою Національного центру «Мала академія наук України» за вагомий внесок до культурно-освітньої складової напряму «Кримськотатарська гуманітаристика» на Полтавщині.

Тетяна Василівна плідно й результативно працює з нашими ліцеїстками, залучаючи їх до науково-дослідницької діяльності в Малій академії наук України!

Щиро дякуємо за професійне наукове керівництво й бажаємо подолання нових дослідницьких вершин!

Наші нагороди - для нашої України!

28.09.2023

Вітаємо наших директорку коледжу Крупіну Лесю Валентинівну, заступницю директора Малюк Юлію Валентинівну, викладачів фізики Мельник Антоніну Анатоліївну, інформатики Лисенко Тетяну Іванівну, історії Пилипенка Володимира Олексійовича, які сьогодні, 27 вересня, були високо відзначені під час Урочистої церемонії нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році та науково-педагогічних працівників Полтавського територіального відділення МАН України.

Щиро дякуємо вам за самовідданість, натхнення та мудрість, які ви демонструєте під час роботи з нашими юними науковцями, за високий професіоналізм на шляху до розбудови Полтавського осередку Малої академії наук України!

Безмежно тішимося успіхами нашої випускниці Попадіної Юлії, переможниці ІІІ (фінального) етапу конкурсу-захисту МАН-2023, яка зараз презентує своє дослідження на міжнародній конференції в Хорватії.

Разом до нашої загальної перемоги!

26.09.2023

Вітаємо з присвоєнням звання «Тренерка Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine) 2023 категорії «Наука» наших викладачів фізики Мельник Антоніну Анатоліївну та інформатики Лисенко Тетяну Іванівну!

Завдяки роботі справжніх професіоналів своєї справи наш ліцей високо тримає планку в науковій і дослідницькій роботі.

Шановні колеги, ваша робота безцінна, а самовіддане долучення до проєкту, підготовка учасників є невід'ємною та однією з найважливіших складових успіху наших учнів і учениць.

Щиро дякуємо вам за вашу віру, натхнення та мудрість, що надихають та підтримують юних науковців ліцею «Політ»!

21.09.2023

Вітаємо команду ліцеїстів нашого «Польоту» у складі АТМАРА Рошана, ВОЛОЧАЯ Романа, ГУЗА Назара (група Л-11Г), яка виборола ІІ місце в «Гран-прі України» - наймасовішому заході з програмування , що пройшов 10 вересня 2023 року та об’єднав студентів, школярів, викладачів – учасників олімпіад з інформатики та програмування.

У заході взяли участь команди з України, Азербайджану, Польщі, Чехії, Великобританії, Франції, США, Німеччини, Гонконгу (КНР). Загалом було сформовано 127 студентських команд, 45 команд школярів та 10 команд ветеранів.

Наша команда «Білочка пухнаста» увійшла до ТОП-11 найкращих команд турніру!!!

Щиро дякуємо юним програмістам за наполегливість і командний дух, а їхньому тренеру Мельнику Валентину Івановичу за підготовку ліцеїстів до змагань!

Наші перемоги - для нашої України!


07.09.2023

Вітаємо педагогічну та учнівську спільноти нашого ліцею «Політ» з високим визнанням результатів НМТ-2023 та першим місцем у рейтингу загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця в рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року! 

https://kg.ua/news/6-kremenchuckih-navchalnih-zakladiv-u-pershiy-dvadcyatci-reytingu-shkil-poltavshchini-2023-roku 

05.09.2023

Вітаємо СТОЛІТНЬОГО Андрія, випускника ліцею «Політ» 2023 року (група Л-11Г), з перемогою (срібна медаль) у найпрестижніших змаганнях школярів з інформатики - ХХХV Міжнародній олімпіаді з інформатики (The 35th International Olympiad in Informatics, IOI 2023), що проходила 28 серпня - 04 вересня 2023 року в м. Сегед (Угорщина) . У цьогорічних міжнародних змаганнях узяли участь 350 хлопців і дівчат із 87 країн світу.

Наполеглива підготовка, щоденні заняття, розвʼязування складних задач з програмування під керівництвом народного вчителя України Мельника Валентина Івановича принесли успішний результат.

Щиро дякуємо Андрію та Валентину Івановичу за взаєморозуміння, синергію, прагнення до перемоги, бажаємо, щоб досвід участі в таких змаганнях додавав лише впевненості у власних силах і в правильності обраного шляху!

Наші перемоги - для нашої України!


#від_слова_до_дії_в_Польоті_до_мрії

1 вересня Науковий ліцей "Політ" узяв участь у мотиваційній зустрічі з Президентом України, присвяченій початку нового навчального року. Володимир Зеленський презентував учасникам освітнього процесу цифрову освітню платформу "Мрія". Представники ліцею від імені пшенично-промислової Полтавщини привітали Володимира Олександровича та пообіцяли всебічну підтримку нового проєкту. "Пане Президенте, можете на нас розраховувати!" - вигукнув Сашко Янов, учень групи Л-9А.

31.08.2023

29 серпня, у Києві закінчилися відбори на IJSO-2023 (International Junior Science Olympiad) Міжнародну юніорську наукову олімпіаду - одну з 12 найпрестижніших наукових олімпіад у світі, визнаних ЮНЕСКО, де учні показують, як добре знаються на одразу трьох природничих дисциплінах: фізиці, хімії та біології.

Одним із 6 учасників команди України, що буде представляти нашу державу в Таїланді в грудні 2023 року, став наш учень ШЕМЕТОВ Богдан (група Л-11Г)!

Вітаємо талановитого ліцеїста та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях, безперечної перемоги й упевненості в собі! Богдане, ніколи не зупиняйся на досягнутому, навчайся, постійно дізнавайся нове, розвивайся.

Дякуємо за плідну роботу з ліцеїстом та його професійну підготовку до змагань нашому вчителю хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

24.08.2023
З Днем народження, наша незламна Україно! 
Сьогодні свято вільних душ і сильних сердець! Нехай наша незалежна Україна матиме мирне небо та щасливу долю! 
23.08.2023

Будьмо єдиними під стягом нашої незламної України! 

Початок нового навчального року - це завжди надвідповідальний період в житті кожного класного керівника, тому й підготовка до нього завжди виважена та ретельна. Тож команда класних уже в дії.

16 серпня 2023 року комісія Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації перевірила готовність нашого закладу освіти до початку нового навчального року. Кабінети, спортивні майданчики й зали, бібліотека, укриття та інші приміщення закладу визнані готовими до роботи. Новенький кабінет безпеки з інтерактивним тиром, оснащені за сучасними вимогами кабінети інформатики й біології, центр медіаосвіти та STEM-лабораторії гостинно чекають здобувачів освіти!  Безпека, зручність, рівний доступ - ось наші пріоритети в організації освітнього процесу! 

Вітаємо призера Центральноєвропейської олімпіади з інформатики (30th Central-European Olympiad in Informatics (СЕОІ-2023), що проходила в м. Магдебурзі (Німеччина), нашого випускника групи Л-11Г математичного профіль СТОЛІТНЬОГО Андрія, який виборов бронзову медаль у цих змаганнях!

Нехай непростий шлях програміста буде тобі, Андрію, у задоволення, а всі життєві труднощі завжди оминають. 

Дякуємо за підготовку до змагань, підтримку та віру в учня нашому талановитому народному вчителю України Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

17.07.2023
кіберполіція 13.07.ppsx
30.06.2023

200 балів на НМТ - це наші здобутки у 2023 році!

Ліцеїсти та ліцеїстки "Польоту" показали високі результати участі в Національному мультипредметному тесті (НМТ-2023)!

5 наших випускників стали 200-бальниками цього року!

Вітаємо АСАУЛЕНКО Софію (Л-11А) та ГРІНЬКА Микиту (Л-11А) з найвищим результатом з української мови (викладач Крупіна Леся Валентинівна)!

Пишаємося ТКАЧЕНКО Марією (Л-11В), СТОЛІТНІМ Андрієм (Л-11Г) та УДОВКІНИМ Веніаміном (Л-11Г), які набрали 200 балів з математики (викладач Піддубна Юлія Георгіївна)!

Бажаємо, щоб вам, наші випускники, удалося реалізувати свої таланти й досягти успіху. Дякуємо, що ви проявили такий високий рівень знань!

Щиро дякуємо викладачам ліцею, які професійно та наполегливо виконують свій учительський обов'язок - навчають, підтримують, надихають до звершень!

Наші досягнення - для нашої України!


21.06.2023
Правила безпечного поводження в інтернеті
листівка-буклет.pdf
15.06.2023

Інформаційні матеріали з метою підвищення обізнаності населення щодо діяльності Уповноваженого 

Верховної Ради України з прав людиниДОДАТОК.pdf
08.06.2023

Вітаємо наших учениць, які стали переможницями та призерками Усеукраїнської інтерактивної олімпіади з англійської мови від TalkEn.Cloud та Green Country!

Сертифікати І ступеня здобули ЯРОВА Поліна (Л-10А), БОЛГАРОВА Уляна (Л-10Б), ЛАШИНА Софія (Л-10Г), ЛИТВИНЕНКО Софія (Л-10Г), СЕРГО Дарʼя (Л-8Б)!

Сертифікати ІІ ступеня вибороли ТКАЧЕНКО Марія (Л-10А), ДМИТРУК Діана (Л-10Б)!

Хто добре знає англійську мову , для того відкриті всі шляхи в цьому світі , тому бажаємо, щоб у вашому житті все було "Very Good"!

Щиро дякуємо за професійну підготовку учениць до інтелектуальних змагань викладачам англійської мови Мороз Ользі Миколаївні та Навроцькій Марʼяні Миколаївні!

Наші перемоги - для нашої України!


олімпіада з англ.мови.pdf
06.06.2023

Вітаємо нашу переможницю ІІІ (усеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН-2023!

Юлія ПОПАДІНА (Л-11Г) виборола перше місце в секції «Технологічні процеси та перспективні технології»!

Це заслужена, довгоочікувана та гідна всіх зусиль перемога!

Бажаємо Юлечці, щоб робота в Малій академії наук України стала впевненою сходинкою в її успішному майбутньому!

Щиро дякуємо за професіоналізм найвищого ґатунку в підготовці МАНівців-чемпіонів нашому викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні! Так тримати!

Наші перемоги - для нашої України!


Три, два, один…

НОВИЙ СТАРТ!

У четвер, 01 червня 2023 року, розпочинає свою роботу приймальна комісія ліцею "Політ". Ми працюємо офлайн з дотриманням усіх безпекових вимог відповідно до графіку:

понеділок - п'ятниця - з 08:00 до 16:00,

субота - з 09:00 до 12:00.

Телефон приймальної комісії: +38 (097) 441-93-15

Електронна пошта приймальної комісії: priyom.komis.licey@gmail.com

Більш детальна інформація на сайті ліцею в розділі «Вступнику».

https://polit.pu.org.ua/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83 

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ!

30.05.2023

Вітаємо з перемогою (диплом І ступеня ) нашу учасницю III Міжнародного (III International) (IX Всеукраїнського, XIX Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, ліцеїстку БОНДАРЕНКО Альону (Л-10А), яка презентувала свою роботу в напрямку «Декламація»!

Бажаємо знаходити натхнення в найпростішому й отримувати неймовірне задоволення від власних мистецьких робіт, творчого злету вище хмар!

Дякуємо за пошук і високопрофесійну підготовку учениці до конкурсу кандидату філологічних наук Куліковій Тетяні Василівні!

Наші перемоги - для нашої України!


29.05.2023

Ура! Пишаємося! Радіємо! Вітаємо!

Наша лауреатка (почесне ІІІ місце ) Усеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у номінації «Фізична культура» - БІЛАШ Євгенія Василівна!!!

Пройдений шлях, здається, довжиною в життя, беззаперечний і мегакорисний досвід, увесь спектр шалених емоцій - усе це результат наполегливості, професійності та відповідальності нашої конкурсантки!

Дякуємо Євгенії Василівні за креативність і цілеспрямованість, нашій директорці Лесі Валентинівні за підтримку й мудрі поради, усій команді за віру в перемогу та стресостійкість!

Наші перемоги - для нашої України!


29.05.2023

Вітаємо переможницю (І місце ) обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», нашу ученицю БОНДАРЕНКО Альону (Л-10А), яка захистила свій науковий проєкт «Символічний аспект художньої системи роману Василя Барки «Жовтий князь» у номінації «Дослідницька робота»!

Бажаємо здійснити ще масу відкриттів, а в житті писати чудову історію рядками натхнення й творчості.

Щиро дякуємо за професійний супровід підготовки учениці науковому керівнику, кандидату філологічних наук Куліковій Тетяні Василівні!

Наші перемоги - для нашої України!


24.05.2023

Завершилися відбірково-тренувальні збори (м. Вроцлав, Польща) на Міжнародну олімпіаду з інформатики (ІОІ-2023) - найпрестижнішого змагання серед школярів!

До складу збірної команди України увійшов і учень ліцею СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г), який представлятиме нашу країну на змагання в Угорщині!

За крок до перемоги зупинився КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11), який став запасним учасником команди.

Вітаємо Андрія та бажаємо здолати найвищу вершину олімпіадних змагань з програмування й досягти успіху!

Дякуємо за спільну з учнями роботу й прекрасний результат нашому викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!


12.05.2023

Вітаємо призерку ІІ туру Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Мистецька олімпіада» ІВАХНО Уляну (Л-10Б), яка в номінації «Скульптура»за роботу «Квіткові котики» отримала другу премію!  Бажаємо, щоб твої твори завжди займали почесне місце серед робіт видатних майстрів, а натхнення, гармонія та фантазія повсякчас супроводжували твоє життя.

Висловлюємо щиру вдячність за професійну підготовку учениці до конкурсу викладачу мистецьких дисциплін Тройніній Світлані Олександрівні!

Наші перемоги - для нашої України!


03.05.2023

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Ключова ідея проекту була втілена у порталі stopdrugs який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проекту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна розв’язана проти України здійснюється у тому числі у медіа просторі. Необхідність підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі була критично необхідною. Тому бот stopdrugs було переформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Розробники та ідейні вдохновителі ідеї «МРІЯ» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проект MRIYA у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.

https://mriya.social/  (офіційний сайт проєкту)

https://t.me/stoprussiachannel  (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування)


Вітаємо ЮРЕНКА Михайла (Л-11В) та ПЛОХУ Софію (Л-10А) із зайнятим І місцем у Всеукраїнському дистанційному творчому конкурсі "Квітучі таланти" у жанрі «Художнє читання»! Наші ліцеїсти презентували номер «А знаєте...».

Дякуємо учням за високий рівень творчості та професійність і бажаємо їм подальших успіхів у творчій діяльності й розвитку таланту!

Висловлюємо вдячність педагогам-організаторам ліцею Баздиревій Ірині Миколаївні та Матусевій Дарʼї Олександрівні за підготовку ліцеїстів до творчого конкурсу, адже ваші зусилля та вміння навчати й надихати молодь допомогли їм розкрити свій творчий потенціал та підготуватися до конкурсу на високому рівні.

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо зі здобуттям бронзової медалі в Балтійській олімпіаді з інформатики нашого ліцеїста СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г), який брав участь у змаганнях у складі збірної України в місті Люнгбю (Данія). Захід організовано та проведено Технічним університетом Данії (DTU).

Бажаємо Андрію вірити у власні сили та продовжувати йти до своєї мети, адже шлях долає той, хто не зупиняється!

Щиро дякуємо за підготовку ліцеїста до змагань нашому викладачу інформатики, тренеру юних програмістів Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої перемоги!

01.05.2023

Наші ліцеїсти та ліцеїстки у квітні 2023 року стали учасниками й учасницями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, географії та хімії, що проходили дистанційно.

Наша біологиня ДАВИДЕННКО АЛЬОНА (Л-11Г) проводила кількісний аналіз експресії гена PTGS2 за допомогою ПЛР у реальному часі, досліджувала нервово-рефлекторну регуляцію рухових функцій організму, виконала 120 тестових завдань різних типів.

Юний географ ПЛІЧКО Руслан (Л-10Г) вимірював азимути географічних напрямків, визначав, на скільки підніметься рівень води Світового океану, коли розтане крига, упізнавав географічні об’єкти, пов’язані з першою навколосвітньою експедицією.

А СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г) на олімпіаді з хімії розвʼязувала задачу з органічної хімії, визначаючи сполуку за масовою часткою карбону, зʼясовувала швидкість хімічної реакції та різні константи, досліджувала, з якого сплаву роблять зараз монетки.

І хоча цього року ми не вибороли переможних дипломів, але обіцяємо продовжити підготовку до майбутніх олімпіад і обовʼязково здолати ці інтелектуальні вершини!

Віримо в наше юне покоління учнів-науковців, адже саме за ними майбутнє України! 

20 квітня 2023 року відбувся обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Вітаємо наших талановитих ліцеїстів!

Гран-прі в номінації «Декламаторське мистецтво» - ПЛОХА Софія (Л-10А), ЮРЕНКО Михайло (Л-11В), у номінації «Хореографічний жанр» - ансамбль бального танцю «Сузір’я», у номінації «Інструментальний жанр» - ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г)!

Диплом І ступеня в номінації «Декламаторське мистецтво» - ГОРОБЕЦЬ Дмитро (Л-9Б), КОЛОТІЄВСЬКИЙ Ярослав (Л-9Г), ЮРЕНКО Михайло (Л-11В)!

Дипломи ІІІ ступеня в номінації «Декламаторське мистецтво» - ПОЛОНСЬКА Дар’я (Л-10Б), у номінації «Вокал» - ДУДА Аріна (Л-8Б), КЛИМЕНЧУК Софія (Л-8Б)!

Бажаємо нашим переможцям ніколи не розлучатися з натхненням, щодня наповнюючи цей світ своїми чудовими роботами.

Дякуємо за підготовку талановитої творчої молоді нашим педагогам-організаторам Баздирєвій Ірині Миколаївні, Матусевій Дарʼї Олександрівні, керівникам хореографічного ансамблю Олександру Тимофійовичу та Людмилі Іванівні Кулішам, викладачам української мови та літератури Старчик Анні Іванівні й Савченко Тетяні Олексіївні.

Наші перемоги - для нашої України!

Першоцвіт.pdf
28.04.2023

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює щиру подяку педколективу Наукового ліцею "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії та окремо викладачу математики ПІДДУБНІЙ Юлії Георгіївні за високий рівень підготовки учениці КЕКАЛО Катерини, випускниці ліцею 2022 року профілю інформаційних технологій. 

Кременчук_Політ_Лист-подяки _Кекало_.pdf

Наші ліцеїстки стали призерками обласного конкурсу юних фотолюбителів «Моя Україна» у номінації «Пейзаж», здобувши дипломи ІІІ ступеня!

Вітаємо ЛЕОНТОВІЧ Катерину (Л-10В) та ЛЕБЕДЄВУ Діану (Л-10В) і бажаємо зробити ще багато вдалих кадрів і відзняти безліч яскравих сюжетів, чудових результатів і широких просторів фантазії!

Дякуємо за підтримку учениць педагогам-організаторам ліцею Баздиревій Ірині Миколаївні та Матусевій Дарʼї Олександрівні!

Наші перемоги - для нашої України! 

Сьогодні, 27 квітня, учениці ліцею "Політ" узяли участь у І учнівських наукових читаннях "The first steps to science", організованих Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

Свої наукові дослідження представили МІШІКЯН Поліна (Л-10Б), ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б), ШАРА Катерина (Л-9Б), ЧУБ Ярина (Л-11А), БОГОМАЗ Марія (Л-10А), ДЕНИСЕНКО Єлизавета (Л-11Б).

Ми пишаємося нашими юними науковицями, які продовжують свої дослідження, незважаючи ні на що, та віримо в блискуче майбутнє української науки та нашої держави!

Дякуємо за підготовку та супровід учасниць інтелектуального заходу науковим керівникам Пилипенку Володимиру Олексійовичу, Савченко Тетяні Олексіївні, Яценко Тетяні Володимирівні, Куліковій Тетяні Василівні. 

27.04.2023

У нас чудова новина!

Вітаємо призера (диплом ІІ ступеня) IV (усеукраїнського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ШЕМЕТОВА Богдана (Л-10Г)!

Також Богдан став призером IV Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії, посівши ІІІ місце .

Бажаємо Богдану не зупинятися на досягнутому, бути крутішим, ніж Д.Менделєєв, зробити безліч великих відкриттів і нових досягнень! Нехай рух атомів усередині тебе створює міцну кристалічну решітку впевненості та цілеспрямованості!

Щиро дякуємо за якісну підготовку учня до олімпіадних змагань викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!Вітаємо наших переможниць і призерок Усеукраїнської учнівської

науково-практичної конференції «Універсіада-2023», проведеної Київським міжнародним університетом!

Дипломами І ступеня нагороджені БОГОМАЗ Марія (Л-10А), МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А), ЧУБ Ярина (Л-11А)!

Дипломи ІІ ступеня вибороли БОНДАРЕНКО Альона (Л-10А) та ЛАШИНА Софія (Л-10Г)!

Бажаємо нашим ліцеїсткам успіхів і наснаги в продовженні наукових звершень і щедрих ужинків на науковій ниві!

Дякуємо за плідну та якісну роботу з ученицями науковим керівникам Куліковій Тетяні Василівні та Яценко Тетяні Володимирівні.

Наші перемоги - для нашої України!

26.04.2023

20-24 квітня 2023 року в місті Кракові (Польща) відбулися фінальні етапи Всеукраїнських юніорської та дівочої олімпіад з інформатики.

Вітаємо наших переможців ВИШНЯКА Назара (Л-9Г), який виборов диплом ІІ ступеня серед юніорів, і ДЕНЬГУ Олесю (Л-8Б) з дипломом ІІІ ступеня в дівочій олімпіаді!

Бажаємо нашим ліцеїстам, щоб попереду було ще багато цікавих завдань, високих швидкостей і небувалих можливостей!

Щиро дякуємо за якісну та професійну підготовку наших переможців викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо БЕРКО Лілію (Л-10А) із перемогою в ІV (усеукраїнському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Диплом ІІІ ступеня засвідчив майстерне володіння словом, креативність мислення та творчі здібності нашої талановитої ліцеїстки! Бажаємо, щоб сучасне розуміння Шевченкових творів і далі допомагало осягати життя й генерувати нові ідеї.

Щиро дякуємо за якісну підготовку учениці до конкурсу викладачу української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні!

Наші перемоги - для нашої України!

24.04.2023

Нові обличчя, нові емоції, враження, щире спілкування… І головне - усе це наживо в стінах рідного ліцею «Політ»!

22 квітня ми вітали на Дні відкритих дверей усіх, хто виявив цікавість до нашого закладу, хто бажає стати членом дружної ліцейної родини.

І були переможці олімпіади «Пролісок», і безпечний квест «Навчання в умовах війни», і цікава екскурсія, і запитання, що отримали свої відповіді, і наша шалена руханка - усе, що подарувало радість живого спілкування й підтвердило наміри вступників у червні прийти в приймальну комісію Наукового ліцею «Політ». До зустрічі! 


https://www.facebook.com/watch/?v=621530252803867     
13.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

22 квітня 2023 року ліцей “Політ” запрошує учнів 7-9 класів і їхніх батьків на День відкритих дверей у ліцеї та олімпіаду з навчальних предметів “Пролісок-2023”. Захід розпочнеться о 09:00 в офлайн-режимі (наживо).

Ви матимете можливість дізнатися основну інформацію про умови вступу до ліцею у 2023 році, узяти участь в олімпіаді з навчальних предметів ,,Пролісок”, пройти квест ,,Навчання в умовах війни”, познайомитися з нашим закладом освіти наживо, поставити запитання щодо вступної кампанії адміністрації закладу.

Пропонуємо зареєструватися для участі в заході за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAz56fCfDk5rWQsnZitbcXPrMi1ccbJM_iuxnn69CQt1xG9g/viewform 

Чекаємо на зустріч з Вами за адресою м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної, 33, актова зала коледжу.


14.04.2023

Ві-та-є-мо!

Наші переможці ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики найкрутіші!

Вітаємо із перемогою СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г) - І місце; КОЗЛОВСЬКОГО Олександра (Л-11Г), ВОЛОЧАЯ Романа (Л-10Г), ГУЗА Назара (Л-10Г), ВИШНЯКА Назара (Л-9Г) - ІІ місце; ДЕБЕЛОГО Андрія (Л-11Г), ЛИТВИНЕНКО Софію (Л-10Г), БОГУНА Івана (Л-9Г), МАЛИКА Костянтина (Л-9Г), ЛАВРОВУ Вікторію (Л-9Г) - ІІІ місце!

Бажаємо нашим переможцям зробити ще безліч відкриттів у програмуванні й успішно запускати власні програми, а в житті бути запрограмованими тільки на щастя, відмінний настрій і успіх!

Щиро дякуємо за якісну підготовку переможців, високопрофесійну роботу викладачу інформатики, народному вчителю України Мельнику Валентину Івановичу! Ви найкращий!

Наші перемоги - для нашої України!


ОЛІМПІАДА інформатика.pdf
10.04.2023

Наші ліцеїсти та ліцеїстки у квітні 2023 року стали учасниками й учасницями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й математики, що проходили у Львові й Ужгороді відповідно.

Наші філологині БЕРКО Лілія (Л-10А) та МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А) продемонстрували високу ерудованість, національну свідомість, незламність і любов до рідного слова, пишучи у творчій майстерні, працюючи в лабораторії редактора й змагаючись на синтаксичному ринзі , а також створюючи літературний портрет і долаючи літературний бліц .

А юні математики ДЕНЬГА Олеся (Л-8Б), ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г) та СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г) розв’язували задачі на доведення існування чисел, нерівних між собою, кожне з яких дорівнює квадрату суми всіх інших чисел, на застосування теорії графів і подільності, поміркували про стратегію перемоги в тенісному турнірі й над властивостями вписаних та описаних многокутників.

І хоча цього року ми повернулися додому без переможних дипломів (хоч дехто з учнів був дуже близьким до призових місць), але досвід участі в такого рівня змаганнях, спілкування наживо з інтелектуальною учнівською спільнотою, прагнення до саморозвитку спонукають тільки до роботи над помилками й до бажання знову спробувати свої сили в олімпіадному русі!

Щиро тішимося нашим юним поколінням, адже саме ці діти - майбутнє України!

IV етап олімпіад.pdf

Вітаємо нашу команду юних математиків «Матриця» (БОГУН Іван, ВИШНЯК Назар, ГАВРЮК Дар’я, НАГОША Кирило, група Л-9Г) з ІІ місцем у конкурсі командних математичних головоломок «Командоломки. Пішачок», проведеному під час святкування Міжнародного дня Пі Лабораторією математичних наук НЦ МАН України!

Бажаємо вам легких рішень життєвих питань, правильних відповідей і позитивних результатів, щоб удача постійно збільшувалася!

Висловлюємо подяку викладачу математики Пановій Наталії Володимирівні за підготовку учнів і високий результат, здобутий у змаганнях.

Наші перемоги - для нашої України!

Матриця.pdf
04.04.2023

Вітаємо переможців та призерів Усеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!», проведеного на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка. Цьогоріч конкурс проходив під гаслом «Встане Україна. …Світ правди засвітить…»

І місце

КОЛОТІЄВСЬКИЙ Ярослав (Л-9Г)

ЛАВРОВА Вікторія (Л-9Г)

ФЕЛЬДМАН Діана (Л-10Б)

ІІ МІСЦЕ

ГУТНИК Ілля (Л-9Г)

УСТИМЕНКО Ольга (Л-9Г)

АНТІПОВА Яна (Л-10Б)

БОЛГАРОВА Уляна (Л-10Б)

ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б)

МИХАЙЛИК Софія (Л-10В)

СОРОКІНА Ірина (Л-10В)

СУГАК Глєб (Л-10В)

КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11Г)

ПИСАРЕНКО Микола (Л-11Г)

ІІІ МІСЦЕ

ГУЖИН Дмитро (Л-8Б)

Бажаємо нашим переможцям залишатися щирими українцями, зберігати традиції рідного народу та вірити в його світле майбутнє!

Дякуємо за підготовку наших учнів і учениць викладачам української мови та літератури Козловській Наталі Володимирівні, Старчик Анні Іванівні, Савченко Тетяні Олексіївні, Ладягіній Валентині Павлівні.

Наші перемоги - для нашої України!


29.03.2023

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 Електронні посилання на ресурси проєкту «МРІЯ»:

https://mriya.social/  (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachanel  (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);

@stopdrugbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot  (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).


ЕКОСИСТЕМА Мрія.docx
27.03.2023

24 березня 2023 року в ліцеї «Політ» пройшов День відкритих дверей. Якщо ви не змогли бути присутніми на онлайн-зустрічі, то маєте змогу переглянути відеозапис заходу. До зустрічі! 

https://drive.google.com/file/d/1OiV6zyXFOWlR7JmD1XQdDxPfEzINyaMG/view?fbclid=IwAR3jAUuW1QanEdqFHBThJXq4ib7TLpgljiltbHnfRk9cg3zJeq267W6GHpU 

27.03.2023

24 березня 2023 року, ми провели чергову зустріч під час Дня відкритих дверей у ліцеї «Політ» та підбили підсумки VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської творчості "Kids'Art-2023".

Наші гості під час онлайн-заходу отримали інформацію про те, чим живе ліцей сьогодні, які умови вступу будуть діяти цьогоріч під час вступної кампанії.

Ми раді були бачити зацікавлених та щирих абітурієнтів і їхніх батьків! Приєднуйтеся до нашої дружної родини ліцею «Політ»!


23.03.2023

Завтра, 24 березня, о 13:00 ліцей «Політ» чекає в гості майбутніх вступників і їхніх батьків на День відкритих дверей. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі.

Якщо ви не встигли зареєструватися для участі, але дууууже хочете до нас потрапити, то розміщуємо посилання на приєднання до онлайн-зустрічі!

Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія та ліцей «Політ» запрошують вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: День відкритих дверей у коледжі та ліцеї.

VІ Усеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської творчості "Kids'Art-2023"

Час: 24 березня 2023 01:00 PM Київ

Підключиться до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/83065094742?pwd=VW5oWXdhVjJqWS9RZ2RKcjd2b0Jxdz09&fbclid=IwAR3kw2yGUhvOR2O1uocuozfZ3ynMFewQh2kUb9HirkIxQOkH507vYwW6ixc#success  

Ідентифікатор конференції: 830 6509 4742

Код доступу: 843638
24 березня 2023 року ліцей “Політ” запрошує учнів 7-9 класів на День відкритих дверей та VІ Усеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської творчості “Kids'Art-2023”. Захід розпочнеться о 13:00 в онлайн-режимі.

Ви матимете можливість дізнатися основну інформацію про умови вступу до ліцею у 2023 році та поставити запитання щодо вступної кампанії адміністрації закладу.

Пропонуємо зареєструватися для участі в заході за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHfpzBiXy7ytk-XrgomkCkY2HBbXnW6yV2gt02APwytAi2Ag/viewform 

22.03.-23.03.2023 на вказані Вами під час реєстрації контактні дані надійде запрошення на онлайн-зустріч.


22.03.2023

У Кременчуці до Всесвітнього дня поезії провели міський конкурс читців української поезії. Переможницею цих змагань стала учениця ліцею «Політ» СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г), яка посіла І місце!

Бажаємо Олексії знаходити натхнення в найпростішому й отримувати неймовірне задоволення від власних досягнень! Поетичного злету вище хмар!

Дякуємо за підтримку учениці викладачу української мови та літератури Старчик Анні Іванівні!

Наші перемоги - для нашої України! 
21.03.2023

Вітаємо переможницю ІІІ Міжшкільного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з українознавства «Учітесь, брати мої! Думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» ЖУК Катерину (Л-11Б), яка здобула диплом І ступеня за роботу в номінації «Краєзнавство» на тему «Місто Глобине від часів палеоліту до сучасності»!

Бажаємо, щоб уміння дивитися на речі та події з нових і цікавих ракурсів приносило безліч цікавих відкриттів та емоцій у житті.

Щиро дякуємо викладачу історії Брусенко Марині Михайлівні за високий рівень підготовки учасниці конкурсу, громадянську свідомість та творчу працю на освітянській ниві!

Наші перемоги - для нашої України!

17.03.2023

Вітаємо призерів ІІ етапу ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2023» і ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023»!

ЛЕВЧЕНКО Григорій (Л-9Б) - диплом ІІІ ступеня за розробку «Ukraine Eco Simulator» у категорії «Навчальні/Програмування». Авторська робота Григорія визнана журі номінантом на суперфінал національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2023», який відбудеться 30-31 березня 2023 року. Бажаємо успішного захисту проєкту та перемоги нашому ліцеїсту!

ФЕДІРКО Владислав (випусник ліцею 2022 року, вихованець філії МАН) - диплом ІІІ ступеня за розробку «Вивчай географію за картою світу» у категорії «Web-розробки/Програмування».

ГУТНИК Ілля (Л-9Г) - диплом ІV ступеня за розробку «Онлайн-платформа для вивчення фізики дев'ятикласникам в умовах дистанційного навчання» у категорії «Web-розробки/Науковий проєкт».

Бажаємо нашим учасникам інтелектуальних змагань не зупинятися на досягнутому, і нехай комп'ютерні технології в житті приносять лише користь.

Щиро дякуємо за роботу з талановитими ліцеїстами викладачам інформатики Лисенко Тетяні Іванівні та фізики Мельник Антоніні Анатоліївні.

Наші перемоги - для нашої України!

09.03.2023

28 лютого - 3 березня 2023 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» провів ІІ етап Усеукраїнського науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» - національний етап Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023.

Вітаємо переможців та призерів цих інтелектуальних змагань юних науковців!

Диплом І ступеня  в категорії «Інженерна механіка (ENMC)» - ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г).

Диплом ІІ ступеня в категорії «Робототехніка та інтелектуальні машини (ROBO)» - ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г), у складі збірної команди.

Дякуємо нашим талановитим дослідникам, які із заплющеними очима готові проєктувати й модернізувати! Бажаємо їм побільше цікавих задач і втілених у життя ідей!

Вдячні за підтримку обдарованої молоді та мудрі поради нашим викладачам-науковцям Мельник Антоніні Анатоліївні й Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

08.03.2023

Живе Тарасове слово. 7 березня 2023 року, звучало зі сцени Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді!

Вітаємо тріо «Політ», ЮРЕНКА Михайла (Л-11В), КОЛОТІЄВСЬКОГО Ярослава (Л-9Г), ГОРОБЦЯ Дмитра (Л-9Б), які стали призерами VI обласного конкурсу читців

«Тарасовими шляхами» та вибороли диплом ІІІ ступеня !

Особливу нагороду за акторську майстерність, психологічну глибину та художню цілісність образу отримав наш ЮРЕНКО Михайло!

Віримо, що вічне Шевченкове слово буде звучати скрізь і завжди, а його «Розрита могила» своєю актуальністю вражатиме ще не одне покоління українців!

Дякуємо хлопцям та їхнім викладачам української мови й літератури Старчик Анні Іванівні, Савченко Тетяні Олексіївні, Шаповал Ользі Григорівні за те, що, окрилені музою Тараса Шевченка, ви даруєте нам своє натхнення й талант!

Наші перемоги - для нашої України!

У січні 2023 року факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» провів Усеукраїнську інтернет-олімпіаду з англійської мови для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти України.

Вітаємо наших ліцеїсток - призерок олімпіади ЛИТВИНЕНКО Софію (Л-10Г), яка виборола диплом ІІ ступеня , та ВЕРБУ Дар‘ю (Л-11А), яка здобула диплом ІІІ ступеня !

Бажаємо наснаги, невичерпної енергії в здобутті нових знань та відмінних успіхів у всіх починаннях!

Щиро дякуємо за якісну підготовку учасниць інтелектуальних змагань викладачам англійської мови Мороз Ользі Миколаївні та Верещаці Валентині Володимирівні!

Наші перемоги - для нашої України!

06.03.2023

Вітаємо наших призерів GENIUS Olympiad Ukraine - найбільшого Всеукраїнського конкурсу проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів.

У категорії «Наука. Якість навколишнього середовища» срібну медаль виборов ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-9В) з проєктом «Система комп’ютерного зору для розпізнавання сміття» , а Почесною відзнакою нагороджена ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г), яка презентувала «Розробку сервісу діагностики мікроклімату закритих приміщень» .

Дякуємо нашим ліцеїстам за небайдужість до екологічних питань та прагнення зробити цей світ кращим!

Дуже важливими в підготовці до змагань є професійна підтримка та мудрі поради наших викладачів, які працюють з талановитими учнями, Лисенко Тетяни Іванівни та Мельник Антоніни Анатоліївни. Щиро дякуємо їм за це!

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

ІІІ місця посіли учні ліцею ПЛІЧКО Руслан (Л-10Г) та ГРИГОРАШ Марк (Л-8Б)!

Бажаємо, щоб історія не стояла на місці й відкривала для вас усе нові й нові кордони, успіхів та унікальних фактів і знахідок, цікавих домислів і припущень, захоплюючих подорожей сторінками минулих років.

Дякуємо за якісну підготовку призерів олімпіади викладачам історії Пилипенку Володимиру Олексійовичу та Карагановій Олені Андріївні!

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

І місце

БЕРКО Лілія (Л-10А)

ІІ місце

МОСКОВЕЦЬ Поліна (Л-9А)

МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А)

ІІІ місце

ЛЯХОВЕНКО Альона (Л-8А)

ТОДОСІЄНКО Поліна (Л-8А)

ЧУБ Ярина (Л-11А)

Бажаємо вам, наші юні знавчині філології, легкого й красивого користування навичками володіння рідною мовою у творчих роботах, а також захопливих подорожей сторінками української літератури.

Щиро дякуємо за професійну підготовку талановитих учениць до змагань викладачам української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні, Старчик Анні Іванівні, Шаповал Ользі Григорівні.

Наші перемоги - для нашої України!

28.02.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2023 році!

Цього року в ліцеї 18 таких юних науковців!

І місце

ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г), секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

БОГОМАЗ Марія (Л-10А), секція «Педагогіка»

ІІ місце

ЧУБ Ярина (Л-11А), секція «Кримськотатарська гуманітаристика»

МАКОВЕЦЬКА Вероніка (Л-10А), секція «Історичне краєзнавство»

СУПРУН Дмитро (Л-11В), секція «Програмна інженерія»

ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-9В), секція «Системи та технології штучного інтелекту»

ШАРА Катерина (Л-9Б), секція «Мистецтвознавство»

ГУТНИК Ілля (Л-9Г), секція «Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність»

ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б), секція «Історія України»

МІШІКЯН Поліна (Л-10Б), секція «Історичне краєзнавство»

МІХНО Марія (Л-11Б), секція «Менеджмент та маркетинг»

ІІІ місце

ПЛОХА Софія (Л-10А), секція «Англійська мова»

БОНДАРЕНКО Альона (Л-10А), секція «Українська мова»

ДЕНИСЕНКО Єлизавета (Л-11Б), секція «Українська мова»

КОЛОМІЄЦЬ Марія (Л-11А), секція «Українська література»

ВЛОХ Ольга (Л-10А), секція «Психологія»

ШАПОВАЛ Поліна (Л-11Б), секція «Історія України»

ТКАЧУК Кирило (ПО-12), секція «Правознавство»

Шлях до перемоги важкий, але приємний, тому бажаємо вам, наші учні та учениці, нових творчих і наукових успіхів і відкриттів задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання нашої Батьківщини!

Щиро дякуємо нашим науковим керівникам, які професійно та з великою любов’ю до справи готують майбутніх учених, Мельник Антоніні Анатоліївні, Яценко Тетяні Володимирівні, Куліковій Тетяні Василівні, Лисенко Тетяні Іванівні, Пилипенку Володимиру Олексійовичу, Савченко Тетяні Олексіївні, Карагановій Олені Андріївні, Іваненко Тамарі Іванівні, Пономаренко Олені Олександрівні, Старчик Анні Іванівні, Кроту Володимиру Олександровичу, Каменському Володимиру Григоровичу!

Наші перемоги - для нашої України! 
МАН.pdf
27.02.2023

26 лютого 2023 року відбулися наукові конференції в 19 секціях Малої академії наук України під час ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, у яких наші ліцеїстки та ліцеїсти презентували свої наукові проєкти, продемонстрували глибоке розуміння досліджуваних тем, широту наукового світогляду та актуальність і важливість представлених відкриттів для сьогодення.

Залишилося дочекатися оголошення результатів! Тримаємо кулачки та віримо в краще! 

Ліцей «Політ» при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії запрошує учнівську молодь до участі в VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Kids'Art-2023», що проводиться з метою популяризації різноманітних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Тема цьогорічного конкурсу:

Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна.

(І. Січовик)

Учасниками фестивалю-конкурсу може бути молодь віком від 13 до 17 років.

Фестиваль-конкурс проводиться в трьох номінаціях:

- «Живопис» (акварель, гуаш, олійні та акрилові фарби);

- «Скульптура» (глина, солоне тісто, полімерна глина, холодний фарфор);

- «Декоративно-ужиткове мистецтво» (рукоділля, паперопластика, флористика).

Для участі у фестивалі-конкурсі до 21 березня 2023 року необхідно виконати такі кроки:

1. Зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3b5Qq27qUQQXNP1JGOd9RGOYnesLPeFXxDtHvjzjmOEEcdg/viewform  

2. Надіслати на електронну адресу kremped.kidsart@ukr.net лист, у темі якого вказати прізвище, ім’я учасника та повну назву закладу освіти.

Електронний лист повинен містити 3-4 якісні фотографії конкурсної роботи з різних ракурсів та 1 фото виконавця з роботою у форматі JPEG.

Переможці конкурсу будуть оголошені під час Дня відкритих дверей 24 березня 2023 року.

Електронна адреса для запитань: kremped.kidsart@ukr.net


22.02.2023
«Вистояли – Переможемо!»
ОВА-24_лютого_2023.pdf
ІМ-_24.02.2023.pdf
22.02.2023

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

ІІІ місця посіли ГАВРЮК Дар‘я (Л-9Г), ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г), СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г)!

Щиро бажаємо вам, наші юні фізики, постійного руху в правильному напрямку, чинних законів удачі в житті, особистого тяжіння до своїх мрій, невичерпної енергії й незгасної потужності серця .

Вдячні за підготовку учнів до змагань, постійну турботу та тепло душі викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні.

Наші перемоги - для нашої України!


Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г) - ІІ місце

СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г) - ІІ місце

ГРИГОРЕНКО Анастасія (Л-9В) - ІІІ місце

Нехай усі з’єднання у вашому житті, хімічні чи людські, будуть міцними й не піддаються розпаду. Бажаємо побільше вам вдалих дослідів, нових цікавих відкриттів та стабільного успіху.

Щиро дякуємо за якісну підготовку учнів до олімпіади викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України! 

20.02.2023
17 лютого 2023 року в ліцеї «Політ» пройшов День відкритих дверей. Якщо ви не змогли бути присутніми на онлайн-зустрічі, то маєте змогу переглянути відеозапис заходу за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=C-XAYVCCCX4 До зустрічі! 
20.02.2023

Євгенія БІЛАШ – наша переможниця першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Фізична культура»!

Сьогодні, 17 лютого, у Полтавській академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського підбили підсумки професійних змагань і відзначили кращих із кращих учителів області. Освітянська спільнота Полтавщини познайомилася з новими педагогічним зірками!

Щиро вітаємо нашу переможницю! Євгеніє Василівно, витриманість і сила в поєднанні дають прекрасні плоди, тому ми бажаємо Вам у будь-якій ситуації володіти цими якостями, щоб Ваш творчий потенціал, палкий ентузіазм та наполеглива праця допомогли досягти поставленої мети на другому (всеукраїнському) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

Освітянський фронт Полтавщини тримає стрій

Наші перемоги - для нашої України!


17.02.2023

Сьогодні о 12:00 ліцей «Політ» чекає в гості майбутніх вступників і їхніх батьків на День відкритих дверей. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі.

Якщо ви не встигли зареєструватися для участі, але дууууже хочете до нас потрапити, то розміщуємо посилання на приєднання до онлайн-зустрічі!

Ліцей «Політ» запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: День відкритих дверей у ліцеї «Політ»

Час: 17 лютого 2023 12:00 PM Київ

Підключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/85935190571?pwd=OERwak1GV291U2ZXSjNjbDQ2cUI0QT09#success 

Ідентифікатор конференції: 859 3519 0571

Код доступу: 644751


У грудні-січні працювала VII Зимова Школа з фізики , роботу якої організовував фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для слухачів Школи були проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня.

Участь у роботі Школи брали близько 100 учнів з різних регіонів України, а також ті, які перебувають за кордоном.

Серед учасників Школи - наш талановитий ліцеїст ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г), який нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у фінальній олімпіаді, що проводилася серед учасників Зимової Школи з фізики!

Бажаємо, Богдане, щоб магнітне поле твого життя завжди притягувало до себе удачу, щастя, радість і успіх.

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо призерок ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - наших талановитих учениць ЛЯХОВЕНКО Альону (Л-8А), БЕРКО Лілію (Л-10А), ЧУБ Ярину (Л-11А), які посіли ІІ місця в змаганнях!

Бажаємо вам плекати й далі безмежну любов до філології та царювати над словами й фразами!

За підготовку учениць до конкурсу та високі результати дякуємо нашим викладачам української мови та літератури Шаповал Ользі Григорівні, Малюк Юлії Валентинівні, Старчик Анні Іванівні!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо призерок ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

ЧУБ Ярина (Л-11А) - ІІ місце

ВЕРБА Дар‘я (Л-11А) - ІІІ місце

ТКАЧЕНКО Марія (Л-10А) - ІІІ місце

БУРБИГА Софія (Л-9А) - ІІІ місце

Хто добре знає англійську мову, для того відкриті всі шляхи в цьому світі, тому ми хочемо побажати вам високих успіхів, міцного терпіння й постійної удачі. Нехай усе у Вас буде "Very Good"!

Дякуємо за професійну підготовку учениць до олімпіади викладачам англійської мови Верещаці Валентині Володимирівні та Мороз Ользі Миколаївні!

Наші перемоги - для нашої України!

12 лютого 2023 року відбувся ІV фінальний етап Відкритої Всеукраїнської олімпіади з інформатики NetOI, попередні етапи якої проводилися з листопада 2022 року.

Вітаємо наших ліцеїстів, які стали переможцями та призерами цих змагань!

І місце

КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11Г)

ІІ місце

СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г)

ВИШНЯК Назар (Л-9Г)

МАЛИК Костянтин (Л-9Г)

ІІІ місце

ДЕБЕЛИЙ Андрій (Л-11Г)

ГУЗ Назар (Л-10Г)

ВОЛОЧАЙ Роман (Л-10Г)

БЕЗНОС Артем (Л-9Г)

Бажаємо, щоб ви всього змогли досягти у власному житті, а перемог здобули одиниці, після яких іде безліч нулів!

Дякуємо за якісну підготовку ліцеїстів до змагань викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики - наших талановитих учнів і учениць!

І місце

ДЕНЬГА Олеся (Л-8Б)

ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г)

ІІ місце

ВИШНЯК Назар (Л-9Г)

БОГУН Іван (Л-9Г)

ГУЗ Назар (Л-10Г)

СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г)

ІІІ місце

ЛИТВИНЕНКО Іван (Л-8Б)

ЛИТВИНЕНКО Софія (Л-10Г)

Бажаємо вам успіхів у математичних просторах і суцільних плюсів у житті.

Щиро дякуємо за підготовку учнів і учениць до олімпіади та високі результати викладачам математики Піддубній Юлії Георгіївні, Тристану Віктору Миколайовичу, Пановій Наталії Володимирівні.

Наші перемоги - для нашої України!

13.02.2023

Ліцей ,,Політ” запрошує учнів 7-9 класів 17 лютого 2023 року о 12:00 на День відкритих дверей. Захід проводитиметься в онлайн-режимі.

Ви матимете можливість побувати на відеоквесті в нашому закладі, зазирнути на пари до ліцеїстів, дізнатися основну інформацію про умови вступу до ліцею “Політ” у 2023 році та поспілкуватися й попрацювати у віртуальних профільних кабінетах з нашими вчителями й учнями.

Пропонуємо зареєструватися для участі в заході за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAz56fCfDk5rWQsnZitbcXPrMi1ccbJM_iuxnn69CQt1xG9g/viewform 

15.02.-16.02.2023 на вказані Вами під час реєстрації контактні дані надійде запрошення на онлайн-зустріч.


Вітаємо призерів ХІХ Міжнародної Жаутиківської олімпіади з інформатики (Казахстан ) - наших талановитих ліцеїстів - КОЗЛОВСЬКОГО Олександра (Л-11Г) - срібна медаль, СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г) - срібна медаль, ГУЗА Назара (Л-10Г) - бронзова медаль, ДЕБЕЛОГО Андрія (Л-11Г) - бронзова медаль!

Дякуємо за вашу наполегливість та цілеспрямованість і віримо, що попереду у вас буде ще не одна перемога!

Глибоко поважаємо працю нашого викладача інформатики Мельника Валентина Івановича, який готує учнів не тільки до змагань, а й до життя!

Наші перемоги - для нашої України!

02-05 лютого відбулася VІІ Міжнародна олімпіада з інформатики серед юніорів InfO(1)CUP (Румунія).

Вітаємо ВОЛОЧАЯ Романа (Л-10Г), який виборов золоту медаль, та

БЕВЗУ Андрія (Л-10Г), у скарбничці якого бронзова нагорода!

Нехай ваше життя завжди буде запрограмоване тільки на щастя, удачу та успіх!

За ці перемоги та висококласну підготовку учнів щиро дякуємо викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо переможця та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

І місце - ПЛІЧКО Руслан (Л-10Г);

ІІ місце - ГРИГОРАШ Марк (Л-8Б);

ІІІ місце - МОСКАЛЕЦЬ Олександра (Л-8А), ГРІНЬКО Микита (Л-11А), ГУСАР Мирослав (Л-11Г)!

Ви знаєте, що найвища точка на планеті - Джомолунгма, або ще як її називають Еверест, а найдовша річка у світі - Амазонка, а найглибша точка в Тихому океані в Маріанській западині - «Безодня Челенджера». Бажаємо Вам, щоб ніколи не згасло це прагнення до знань, а цікавість до нового спонукала Вас до неймовірних відкриттів!

Щиро дякуємо за професійну підготовку учнів і учениць до олімпіади викладачам географії Іваненко Тамарі Іванівні та Лихману Максиму Сергійовичу.

Наші перемоги - для нашої України!

фотоо.pdf

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

ІІ місце - ГОРЮХА Валерія (Л-11В), ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-9В);

ІІІ місце - БЕЗВЕРХИЙ Максим (Л-11Г), ХМЕЛЕНКО Максим (Л-10В), МУЗИКА Тимур (Л-10Г), КУЛІНІЧ Олександр (Л-10В), ПОДГОРНИЙ Єгор (Л-9Г)!

Бажаємо, щоб shift-delete, alt, ctrl, tab, біти, байти, алгоритми, обробка інформації - усе це вам знадобилося у віртуальному світі, а в реальному ви були наполегливими, успішними та здолали ще не одну вершину!

Дякуємо за підготовку талановитих учнів до змагань викладачам інформатики Шакотьку Віктору Васильовичу, Котляровій Ользі Вікторівні, Кіндяковій Наталії Геннадіївні, Морозовій Оксані Олександрівні, Брусник Юлії Михайлівні!

Наші перемоги - для нашої України! 

Підбито підсумки Вернісажу

розробок навчальних матеріалів

«Сучасний цифровий урок».

Спеціальною відзнакою Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського відмічено наших учителів біології Богомаз Ольгу Анатоліївну та англійської мови Навроцьку Мар’яну Миколаївну, які також неодноразово брали участь у Ярмарку кращих розробок для дистанційного навчання та посідали призові місця.

Розробки наших викладачів сприяють поширенню інноваційних технологій цифрової освіти , забезпечують педагогічну спільноту Полтавської області якісними навчальними матеріалами , бо автори значну увагу приділили саморегуляції учнів, дотриманню медіабалансу та часу на використання цифрових інструментів.

02.02.2023

Ліцей «Політ» приєднується до подяки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», висловленої від імені Євгена Баженкова директору коледжу Крупіній Лесі Валентинівні за підтримку всеукраїнського турнірного руху та викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу за роботу в журі фінального етапу ХІХ Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків у 2022/2023 навчальному році. Щиро дякуємо за професійний супровід турніру, ефективну роботу з проведення цього інтелектуального змагання державного рівня.

Співпрацюймо й далі на шляху формування майбутньої інтелектуальної еліти України. 

Вітаємо ліцеїсток, які стали призерками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та посіли ІІІ місця , РОЗТОРГУЄВУ Олену (Л-9А), АНТИПОВУ Яну (Л-10Б), АСАУЛЕНКО Софію (Л-11А)!

Бажаємо завжди знаходити оптимальний варіант вирішення будь-якого питання та сміливо летіти назустріч кожній своїй мрії, адже той, хто опанував правознавство, – це збірник законів, нормативних документів і юридичний довідник в одній особі.

Щиро дякуємо викладачам правознавства Каменському Володимиру Григоровичу та Брусенко Марині Михайлівні за успішний професійний супровід обдарованої молоді нашого ліцею.

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо призерку ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді            імені Тараса Шевченка БЕРКО Лілію (Л-10А), яка посіла ІІ місце!

Бажаємо нашій ліцеїстці незгасної любові до рідної мови, цікавих відкриттів і знахідок, а також значних особистих досягнень на ІV етапі конкурсу!

Щиро дякуємо викладачу української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні за самовіддачу й душу, яку ви вкладаєте в кожного учня.

Наші перемоги - для нашої України!

31.01.2023
День Героїв Крут
ЗППО_Герої_Крут (1).pdf
ІМ–Герої_Крут-2023_ (1).pdf

Вітаємо з чудовими результатами призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ПИТУЛЬКО Катерину (Л-8А) - ІІ місце, СПРИНЧАК Олексію (Л-9Г) - ІІІ місце, ДАВИДЕНКО Альону (Л-11Г) - ІІ місце!

Бажаємо, щоб ви відкрили ще нові види тварин і рослин, надалі цінували й берегли красу природи, мали багато наукових відкриттів і нових творчих досягнень!

Щиро дякуємо за відмінну й професійну підготовку наших учениць до олімпіади викладачам біології Богомаз Ользі Анатоліївні та Левіній Ользі Іванівні!

Наші перемоги - для нашої України!

30.01.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

Наші ліцеїсти й ліцеїстки вибороли 30 призових місць, з яких 6 - перших, 9 - других і 15 - третіх.

Першими в змаганнях програмістів Полтавської області стали КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11Г), СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г), ГУЗ Назар (Л-10Г), АТМАР Рошан (Л-10Г), ВИШНЯК Назар (Л-9Г), ДЕНЬГА Олеся (Л-8Б)! Бажаємо, щоб робочий код у вашому житті був злагодженим і точним, а компіляторами долі були здоров'я, успіх і перемога.

Щиро дякуємо за якісну та професійну підготовку учнів і учениць викладачу інформатики, Тренеру з великої букви Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!


27.01.2023

Команда ліцею «Політ» стала лауреатом Усеукраїнського інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація»!

Вітаємо СПРИНЧАК Олексію (Л-9Г), ШЕМЕТОВА Богдана (Л-10Г), КАМЕНЄВА Арсенія (Л-10Г), КАМЕНЄВА Родіона (Л-10Г), ПЛІЧКА Руслана (Л-10Г), СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г), ПОПАДІНУ Юлію (Л-11Г) з перемогою! Дякуємо за підвищений інтерес до поглибленого вивчення природничих дисциплін, за прагнення до науково-дослідницької діяльності.

Дякуємо за підготовку команди викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу та викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні.

Наші перемоги - для нашої України!


25.01.2023
Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2023 
4_114-23.pdf
22_січня_2023_інформатеріали (1).pdf
20.01.2023

Вітаємо з перемогою в Американському математичному конкурсі «МАА АМС» у категорії «АМС 12» (учні від 14,5 до 19,5 років) нашого талановитого ліцеїста ШЕМЕТОВА Богдана (Л-10Г)! Олімпіаду проводила Математична Асоціація Америки в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Бажаємо Богдану відмінної пам’яті, приголомшливих розрахунків і суцільних плюсів у житті. Наші перемоги - для нашої України! 

13-17 січня 2023 року відбувся Всеукраїнський турнір юних хіміків .

Бронзові нагороди, четвертий абсолютний результат, схвальні відгуки членів журі та опонентів виборола збірна команда Полтавської області «Неос», до складу якої ввійшли учні ліцею «Політ» ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г) і СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г).

Бажаємо, щоб усі сполуки у Вашому житті, хімічні або людські, були міцними й не піддавалися розпадам, побільше Вам вдалих дослідів, нових цікавих відкриттів і стабільного успіху.

Дякуємо викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу за навчання та виховання майбутнього покоління розумних, проактивних, неординарних українців.

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо переможців III Всеукраїнського відкритого марафону з української мови в категорії «Учні 10 класу» - наших ліцеїстів (група Л-10Г) КАМЕНЄВА Родіона ( диплом за 1 місце), КАМЕНЄВА Арсенія ( диплом за 1 місце) та ліцеїстку ЛАШИНУ Софію       ( диплом за 2 місце)!

Бажаємо незгасної любові до рідної мови, цікавих відкриттів і знахідок у царині філології та значних особистих досягнень!

Дякуємо за підготовку переможців та плідну працю з талановитими учнями й ученицями викладачу української мови Ладягіній Валентині Павлівні!

Наші перемоги - для нашої України!

 12-13 січня 2023 року відбувся відбірковий етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

У номінації «Фізична культура» наш ліцей «Політ» представила БІЛАШ Євгенія Василівна, яка серед 33 учасників увійшла в п’ятірку кращих учителів фізичної культури Полтавщини, презентувавши свій досвід роботи з теми «Упровадження фітнес-інновацій та онлайн-інструментів для  формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках фізичної культури».

Через місяць відбудеться фінальний етап першого туру конкурсу, у якому ми, звичайно, будемо вірити в перемогу.

Тому щиро вітаємо Євгенію Василівну та бажаємо їй, щоб усі старти до успіху на фініші закінчувалися біля берегів виконання задуманих мрії.

Наші перемоги - для нашої України!

09.01.2023

21 грудня 2022 року був підписаний наказ Міністерства освіти і науки України № 1154 «Про призначення стипендій Президента України переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022 році». Серед стипендіатів - учениця ліцею «Політ»!

Вітаємо нашу ліцеїстку ГОРЮХУ Валерію (Л-11В) з призначенням стипендії Президента України! Бажаємо успіхів у навчанні, наукових здобутків, подальшої релізації власних дослідницьких  проєктів.


Вітаємо переможця VІ олімпіади геометричної творчості імені В. А. Ясінського ШЕМЕТОВА Богдана (Л-10Г), який виборов диплом І ступеня!

Змагання проводилися Вінницьким ДПУ та полягали в розв’язуванні задач, з якими наш ліцеїст упорався на відмінно! Бажаємо Богдану здолати ще не одну наукову вершину та здобути ще більше особистих перемог!

Дякуємо за роботу з талановитими учнями та підготовку їх до інтелектуальних змагань викладачу математики Тристану Віктору Миколайовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

Дивитися попередні новини >>>