Ліцеїсти охоче долучаються до студентських свят, адже вони мало відрізняються уподобаннями і поведінкою, ці три різні за офіційним статусом молодіжні к
Святковий концерт на честь дня училища
олективи, яких у навчальній діяльності доля зводить під одним дахом: студенти педучилища, учні ліцею-інтернату та учні так званого “військового” ліцею. До всіх їх підходить визначення “старшокласники початку ХХІ століття”. Ті ж самі у всіх навчальні аудиторії й лабораторії, одні у всіх викладачі, та сама бібліотека, одна на всіх їдальня, тож і святкування та відзначення знаменних дат у більшості спільні. Організовані походи з серіями змагань у лісі, вечори відпочинку, дискотеки, виховні та розважальні заходи об’єднують, зближують, здружують.

На особливо урочистих ліцейних заходах грає дівочий духовий оркестр “Роксолана” – гордість Кременчуцького педучилища. Про його високу майстерність знають далеко за межами області, запрошують виступати на вулицях і майданах Полтави і Києва, де на так званих марш-парадах дівчата демонструють не тільки клас гри, а й злагодженість переміщень у строю, викликаючи захват у глядачів і досконалим звучанням, і форменним вбранням оригінального дизайну, і невідпорною принадністю ранньої юності.

Дівочий духовий оркестр "Роксолана"
Неповторне враження справляє ансамбль бального танцю “Сузір’я”, серед учасників якого є і учні ліцею. Коли на святі останнього дзвоника кружляють у вальсі пари, що ніби завітали сюди прямо з віденського балу – елегантні кавалери в чорних фраках і легкі, як летючі метелики, чарівні партнерки у відкритих бальних сукнях – серце завмирає від невимовної краси, розчиняється в музиці все буденне, а душу пронизує солодкий щем. Під час великих святкувань в актовій залі танцюристи в бурхливих латиноамериканських ритмах створюють запаморочливо блискучу феєрію з бездоганних у чіткості й виразності рухів і фантастичного буяння кольорів.