У педагогічному колективі училища і ліцею Ольга Панасівна Сидоренкова – одна з небагатьох, хто має високе звання “Заслужений учитель України”. Вона ніколи не відділяла життя училища від особистого. Заслуг своїх не афішує (навіть стислий їх перелік під час відповідних урочистостей потребує значного часу), а підтверджує повсякденною роботою з вихованцями, успіхи яких і є найкращою оцінкою. Ольга Панасівна починала свою діяльність в училищі на посаді заступника директора з навчальної роботи, яку вона обіймала з 1983 до 1992 року, не полишаючи викладання улюбленого предмета - української мови та літератури.

Багато чого з того, що створює сучасне лице педагогічного училища, було впроваджено за її ініціативи і з її безпосередньлю участю: методкабінет, академічний хор, дівочий духовий оркестр «Роксолана», музей училища, літературна вітальня «Пролісок».

Створення музею (в якому є місце й історії ліцею) – це частина власного життя Ольги Панасівни. Вона дбайливо збирала фотокартки, листи, занотовувала спогали випускників, фіксувала події.