Віктор Опанасович – один з найдосвідченіших учителів і класних керівників, голова предметної комісії викладачів математики та фізики, автор методичних розробок з окремих питань розв’язання задач. Випускник Вінницького педагогічного інституту 1970 року. У педагогічне училище перейшов 1978 року із школи № 11, де п’ять років викладав математику після служби в армії.

У ліцеї від дня його заснування у 1997 році. Досвід спілкування із школярами став у пригоді, коли наступного року до викладання алгебри та геометрії додалися обов’язки класного керівника. Високий авторитет учителя найсерйозніших дисциплін у поєднанні з природним і набутим педагогічним даром, відкритістю та доброзичливістю допомагали знаходити правильні рішення в різноманітних, часом непростих ситуаціях.

У збірці творчих робіт на тему «Мій ліцей – це справжня школа майбутнього», присвячених 10-річчю навчального закладу, можна знайти такі слова учениці групи іноземної філології Олени Міско про свого вчителя математики: «Спокійний, розважливий, з властивим тільки йому неперевершеним почуттям гумору. Навіть найскладніша теорема після його пояснень стає простою і зрозумілою».