У час загального захоплення англійською Любов Альбертівна обрала для вивчення в Рязанському педагогічному інституті французьку та німецьку мови. У Кременчуці проживає з 1983 року, в педучилищі викладає ці дві мови з 1994 року, а в ліцеї – з перших його днів.

Забезпечує грунтовну підготовку учнів ти студентів. Понад 40 випускників ліцею отримали похвальні грамоти за успіхи в оволодінні французькою або німецькою мовами. На районному етапі учнівських олімпіад з цих мов представники ліцею, як правило, посідають перші місця, а на обласному – місця в першій десятці. Результати проведених директорських контрольних робіт підтверджують високу якість викладання.

Л.А.Кириліна багато працює над поповненням методичної бази викладання предметів. Останні її розробки – це комплекси контрольних робіт для учнів ліцею та студентів училища, збірник диктатнів з французької мови та ін. Значна кількість методичних матеріалів готується для викладання з використанням інформаційно-комунікаційнних технологій. Зокрема це електронні посібники “Подорожуючи містами Німеччини”, “Німеччина – центр освіти”, “Видатні люди Німеччини, Австрії ”, комп’ютерні презентації до викладання різних тем з німецької та французької мов.