Володимир Григорович працює в педучилищі з 1989 року, відколи обрав Кременчук місцем проживання. До того десять років працював учителем, директором школи у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області. Закінчив Київський педінститут ім. Драгоманова (тоді ім. Горького).

У ліцеї в пeрші роки викладав предмет “Конституційне право”, потім історію. З цього предмета вів також факультативи, виступав науковим керівником в учнівському науковоиу товаристві, здійснював підтримку студентів і ліцеїстів під час підготовки ними тематичних виступів на обласних наукових конференціях. Ліцеїсти останніх восьми років знають його як досвідченого вчителя основ правознавства, можна сказати, монополіста в цій галузі знань. Веде школу олімпійського резерву з цього предмета.

У визначені терміни проходить навчання в Полтавському інституті післядипломної освіти. У лютому 2010 року взяв участь в очному обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року ” і став його дипломантом у номінації «Основи правознавства».