Ліцей одержує керівника. Прорив Сергія Камського. Дипломи юним науковцям. ШОР з інформатики. Десятикласникам – екзамени і трудова практика. Випускникам – п’ять медалей і тринадцять грамот.

Завідуюча ліцеєм
Крупіна Л.В.
На підході до третього навчального року “батьки-засновники” ліцею зробили рішучий крок у самовизначенні нового навчального закладу при педучилищі: відповідно до рішення педагогічної ради директор училища Іван Васильович Гальченко підписав наказ про призначення учительки української мови та літератури Лесі Валентинівни Крупіної на посаду завідуючої ліцеєм. Статус ліцею як навчального закладу “при педучилищі” зберігався, тобто керівництво училища так само продовжувало опікуватися всіма його справами і проблемами (а також втішатися досягненнями й радощами), але вирішення поточних питань навчально-виховного процесу переходило до завідуючої. Багато в чому вихованці і наставники обох закладів продовжували жити під одним дахом як одна велика дружна сім’я, але, як і в родині, – кожен своїм життям.

Найпершою безсумнівною перевагою такого симбіозу є те, що проводити заняття в обдарованих дітей, які прагнуть реалізувати свої здібності і набутий у попередні роки потенціал, приходять не менш обдаровані, збагачені професійним і життєвим досвідом учителі, методична і педагогічна майстерність яких вже випробувана і постійно підтверджується. У свою чергу, для творчих викладачів робота з учнями ліцею – ще одна можливість розкрити свій потенціал перед дещо іншою аудиторією, значна частина якої відзначається жадобою знань і відкриттів, змагальним азартом в олімпіадах, у конкурсах-захистах творчих робіт, в інтелектуальних іграх.