Десант “військових” ліцеїстів. Нові імена в педколективі. “Наша газета”. Конкурс знавців рідної мови. Дебати. Дипломи юним науковцям. Знайома річ з новою назвою - ДПА. Профільна практика – це краще, ніж екзамени.

Все, що відбувається втретє, вчетверте, вважається звичним. Якщо відбувається з волі людей – відлагодженим. Так і прийом вступників до ліцею влітку 2000 року проходив оперативно і продуктивно, без несподіванок і ускладнень. На кінець червня списки трьох 10-х класів у першому варіанті були складені.

З чотирьох задекларованих у “Правилах прийому” профілів навчання два – іноземної філології й гуманітарно-педагогічний – вмістилися в одній групі Л-11. Прихильників першого напряму на початку набралося десять, другого – тринадцять. Точніше б сказати, прихильниць. Один-єдиний хлопець повтішався таким гарним оточенням кілька місяців і залишив ліцей. Старостою невдовзі після початку навчального року дівчата обрали Асю Баздирєву.

У новосформованій групі інформаційних технологій кількісно переважали хлопці, серед них знайшовся і лідер - Богдан Трохименко.

Класними керівниками цих двох груп стали вчителі, які недавно в червні проводжали перших своїх випускників – Т.М.Сергієнко і В.О.Пиріг.

А в групі історико-економічного профілю так само у злагоді зі своїм фахом керівником став вчитель суспільних дисциплін В.Г.Каменський. Олена Бейгул за загальною згодою найбільше підходила на роль старости.

Кабінети № 20, № 203 і № 38, де працювали класні керівники, скоро стали своїми, “домашніми” і для їхніх вихованців.