Ще три до двох. Ліцеїсти на обласних олімпіадах. Перший диплом у залік наукового товариства. Прощальна субота 26 червня.

На фото: Шаповал О. (перша в нижньому ряду)
Тим часом чутки про ліцей-інтернат при Кременчуцькому педучилищі розліталися по освітянських обширах, так що з настанням літа 1998 року до нього потягнулися дев’ятикласники не тільки з приміського, а й з трохи дальших районів—Глобинського, Семенівського, Козельщинського, Кобеляцького, Решетилівського, Великобагачанського та інших.

Формування ліцейних груп на 1998-1999 навчальний рік відбувалося вже, як і годиться, на початку літа, за результатами вступних випробувань (у правилах прийому вони іменуються співбесідами). На кінець червня у списку зарахованих налічувалося п’ятдесят осіб, переважно 1983 та частково 1982 років народження. Першою, згідно з абеткою, записана Аббасова Назіля Баладжаївна, сорок четвертою – Шаповал Ольга Григорівна. Ставши ліцеїсткою, Назіля дивувала всіх тим, що посідала високі місця на районних і обласних олімпіадах з української мови та літератури, чого від неї не очікували (з огляду на її ім’я та прізвище). Ім’я Ольги Шаповал вписане на четвертій позиції у звіті з обласної олімпіади з французької мови 2000 року. Це найвища сходинка, якої вдавалося досягати ліцеїстам у цій дисципліні в Полтаві.

До початку занять на осінь 1998 року набралося три групи більш ніж по 20 осіб у кожній: одна гуманітарно-педагогічного профілю, друга – інформаційних технологій, третя – історико-економічного профілю. Класними керівниками були призначені вчителька російської мови Г.І.Селезньова, учитель математики В.О.Пиріг, учителька англійської мови Т.М.Сергієнко. Старостами ліцеїсти обрали Оксану Онищенко, Інну Іваненко та Сергія Скальського.