Немало важать для всебічного розвитку щотижневі уроки фізкультури (теж здвоєні, як і з інших предметів). У перші два місяці всі ліцеїсти, а в першу чергу - з цьогорічного набору проходять медичний огляд. Таким чином встановлюється стан здоров’я кожного учня, а якщо виявляют
Феденко А.
ься ті чи інші негаразди, то вживаються заходи для їх усунення. За результатами медогляду встановлюється міра фізичного навантаження на уроках фізкультури.

Серед 180 похвальних грамот (при 32 медалях), одержаних випускниками за досягнення в навчанні з 1999 по 2008 рік, десять мають запис “фізичне виховання”. У першому випуску 1999 року такі грамоти одержали Володимир Джерипа, Ірина Сохін та Ігор Ткаченко; у випуску 2002 року - Сергій Шутов; 2004 року – Олексій Ладягін; 2006 року – Ганна Лугова
Антонов Р.
(всі шестеро з груп профілю інформаційних технологій); у дев’ятому випуску 2007 року - Тетяна Корулик, Аліна Феденко, Едуард Грабовий і Володимир Ковадло з групи іноземної філології.

Учні ліцею входили до складу збірних команд училища з різних видів спорту, виступали і в особистому заліку. Одинадцятикласник Руслан Антонов і десятикласниця Яна Баранова у складі команди училища брали участь в обласній шаховій олімпіаді в Миргороді у грудні 2003 року. Випускник 2008 року Євген Гушер упродовж усіх трьох років навчання успішно виступав у шахових турнірах як на міському, так і на обласному рівні. Входив до збірної команди училища з шахів і однокласник Євгена – Сергій Ващенко.