Свято останнього дзвоника

Що являє собою Полтавський обласний ліцей-інтернат при Кременчуцькому педагогічному училищі? Згідно з чинним Положенням про цей навчальний заклад, у ньому здобувають освіту понад державний освітній мінімум учні віком від 13 до 17 років, перебуваючи тут два роки, якщо приходять з дев’ятикласною освітою, або ж три, якщо вступають після 8 класу. Більш бажаними є вступники з сільської місцевості. Дітям з багатодітних сімей, дітям-сиротам та дітям учителів надається першочергове право на вступ до ліцею. Діти з сіл та діти вчителів забезпечуються в навчальні дні дворазовим безплатним харчуванням в їдальні училища.

Ліцей, за ідеєю його фундаторів, орієнтується на навчання в ньому здібних і обдарованих дітей з сільської місцевості Полтавської області, хоч приймають і з міст, і з інших областей. Має на меті реалізацію Закону України “Про освіту”, регіональних програм “Сільський навчально-виховний заклад Полтавщини”, “Освіта XX століття. Національне виховання: регіональний аспект” та власної концепції освітн.

Кабінети училища
Матеріальна база - це, перш за все, два навчальні корпуси з 48 класними кімнатами, включаючи лабораторії та майстерні. Тут же бібліотека (книжковий фонд близько 90 тис. одиниць), просторий читальний зал на 100 місць, який можна також використовувати для проведення нарад, відкритих чи показових уроків у присутності запрошених осіб та для інших заходів.

Корпуси з’єднані критим переходом між собою, а також з побутовим корпусом, у якому розмістилися спортивні зали, їдальня на 240 місць, актова зала на 380 місць.