Сторінки історії - Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка
Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка

Слоган

У житті кожної людини з'являються хвилини, коли вона намагається подумки повернутися у давно минулі роки, щоб з'ясувати, з яким ужинком підходить до свого життєвого фінішу. І якщо ще є час, то прагне зробити щось таке, що дало б змогу сказати: життя пройшло немарне. Це про людину. А якщо ототожнити з навчальним закладом, якому у наступному році виповниться 15 років?

Що це за вік? Яких здобутків досягнуто, які шляхи вибрано для майбутнього зростання? То ж давайте погортаємо сторінки історичного нарису про славетний Полтавський обласний ліцей при Кременчуцькому педучилищі ім. А. С. Макаренка:

1997 - Створення Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованої молоді.

1998 - Заснування Наукового товариства учнів ліцею.

1999 - Скоропльот Наталія Андріївна - перший лауреат обласного конкурсу "Учитель року".

2000 - Перші медалісти в історіі ліцею. Перший призер Всеукраїнської олімпіади з історії Камський Сергій. Поповнення контингенту вихованцями обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Створення школи олімпійського резерву з інформатики (керівник Кириченко Сергій Миколайович).

2001 - Перший набір до 9-го класу (28 учнів).

2002 - Перемога Лисенко Тетяни Іванівни у Всеукраїнському етапі конкурсу "Учитель року" . Святкування 5-річчя ліцею.

2003 - Терещенко Ольга Василівна, викладач української мови та літератури - лауреат обласного конкурсу "Учитель року".

2004 - Перемога Євтушенка Олександра - учасника ліцейної команди у першій Всеукраїнській олімпіаді користувачів комп'ютерів.

2005 - V загальнокомандне місце ліцею серед учасників обласних олімпіад з базових дисциплін.

2006 - Гаврильчук Ігор Леонідович - лауреат Всеураїнського конкурсу "Учитель року". Відвідання Польщі делегацією в рамках програми "Разом до Європи". Здобуття призових місць Ігнатенком Максимом у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та Всеукраїнському конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН.

2007 - Проведення (вперше в Кременчуці) XX Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Золота медаль Ігнатенка Дмитра на цій олімпіаді.

2009 - Проведення Всеукраїнського етапу конкурсу "Учитель року". Кіндякова Наталія Геннадіївна - лауреат цього конкурсу.

2011 - Перемога команди ліцею на Всеукраїнській олімпіаді з Робототехніки. Участь у Всесвітній олімпіаді.